Тент Tramp Lite Tent blue
Дана модель стане ідеальним рішенням для відпочинку на повітрі в літню пору і з легкістю врятує Вас від легкої негоди або спекотного сонця.
Тент Tramp Lite Tent blue має спеціальне просочення, яке захищає його від ультрафіолетового випромінювання, вітру, дощу і перешкоджає поширенню вогню.
Тент Tramp Lite Tent blue - це зручний тент зі стійками, який простий в установці і не займаючи багато місця, здатний надати мандрівникам просторий внутрішній простір.
особливості:
Конструкція тенту влаштована таким чином, що забезпечується максимальна поглинання сонячних променів та утворюється постійна тінь незалежно від розташування моделі.
Характеристики:
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Dry Tech WR PU 3000
каркас: сталь 16 мм.
Розмір: 440 x 440 см.
вага: 2.3 кг.
висота стояків: 230 см.
Колір синій
Тент Tramp Lite Tent blue
Дана модель стане ідеальним рішенням для відпочинку на повітрі в літню пору і з легкістю врятує Вас від легкої негоди або спекотного сонця.
Тент Tramp Lite Tent blue має спеціальне просочення, яке захищає його від ультрафіолетового випромінювання, вітру, дощу і перешкоджає поширенню вогню.
Тент Tramp Lite Tent blue - це зручний тент зі стійками, який простий в установці і не займаючи багато місця, здатний надати мандрівникам просторий внутрішній простір.
особливості:
Конструкція тенту влаштована таким чином, що забезпечується максимальна поглинання сонячних променів та утворюється постійна тінь незалежно від розташування моделі.
Характеристики:
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Dry Tech WR PU 3000
каркас: сталь 16 мм.
Розмір: 440 x 440 см.
вага: 2.3 кг.
висота стояків: 230 см.
Колір синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Форма | Двосхилий |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Навіс, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Штормові відтяжки |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Діаметр | 11 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 440 см |
- Ціна: 1 965 ₴










