Намет Tramp Cloud 2 Si TRT-092-GREEN темно зелений
Намет Tramp Cloud 2 Si TRT-092-GREY темно зелений
Огляд тесту цього намету в Норвегії на плато Харденгервіда ви можете прочитати тут.
Ультралегкий двомісний туристичний намет хабової конструкції Tramp Cloud 2 Si із силіконізованого Rip-Stop нейлону, чиста вага якої (без кілочків та відтяжок) всього 1700 гр.
Вільностояча хабова конструкція каркаса забезпечує дуже швидку, просту, інтуїтивно зрозумілу установку, більший, у порівнянні з наметами інших конструкцій, житловий об'єм спального відсіку та підвищену стійкість до вітру.
Хабова конструкція каркасу намету (HUB) – це коли всі дуги з'єднані одним конектором (хабом), що поєднує весь каркас намету в одне ціле. Дуги не зміщуються одна щодо іншої і намет добре тримає форму, її практично неможливо встановити криво або з перекосом.
Додаткова консольна коротка тамбурна дуга збільшує об'єм і висоту тамбурів і надає намету більш вітрообтічну форму.
Внутрішній намет практично повністю виконаний з сітки завдяки чому намет чудово вентилюється, в ньому практично не накопичується конденсат, і вам буде комфортно навіть спекотної літньої ночі.
Намет пошитий із міцного, посиленого Rip-Stop плетінням і просоченого силіконом нейлону з високою водонепроникністю.
Призначення: піші та гірські походи, fast&light туризм, велопоходи та мотопоїздки, подорожі автостопом або low cost перельотами, риболовля, полювання та відпочинок біля моря.
Час використання: весна – літо – осінь
особливості:
- ультралегка
- силіконізована тканина нейлон Rip-Stop
- конструкція HUB з консоллю
- двошарова з 2 входами та 2 тамбурами для комфортного спільного використання
- усі шви проклеєні
- два вентиляційні клапани
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- У комплектована 3-х гранними кілочками яскравого кольору
- в комплекті знімна поличка
- при необхідності до намету можна докупити додаткову підлогу (Footprint) для більшого захисту дна намету
Характеристики :
Місткість: 2 особи
Чиста вага (безколишок та вітрових відтяжок): 1700 р.
Повна вага: 2 кг.
Конструкція: HUB з консоллю
Входи та тамбура: 2 входи та 2 тамбури
Каркас: Авіаційний алюміній 7071 8,5 мм
тент: 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone
Дно: 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone
Колір: темно-зелений
Внутрішній намет: дихаючий поліестер
Розмір: 130 х 204 х 103 см
Габарити в упаковці: 42 х 17 х 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Підвісні полиці, Захист від UV, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Мінімальна вага | 1.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 204 см |
| Ширина | 130 см |
| Висота | 103 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 42 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно- зелений |
- Ціна: 8 693 ₴











Відправка з 05 квітня 2026
