Намет Tramp Lite Camp 3 олива
Тримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite CAMP 3
призначена для туристичних походів та відпочинку на природі у весняний, літній та осінній час.
особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Два входи та два тамбури
Входи спального відділення продубльовані москітною сіткою
Основний тамбур збільшеного розміру
Два вентиляційні клапани
Усі шви проклеєні
Характеристики:
Вага: 4,1 кг.
Розміри: 220 х 380 х 130 см.
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Розмір в упаковці: 22 х 60 х 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Підвісні полиці, Захист від UV, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Олівковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 538 ₴











Відправка з 05 квітня 2026
