Килим має чохол і стягувальні ремені. Обладнаний кнопками з обох боків для зістібання з іншими килимками. Серія Комфорт + Нова надкомфортна серія. Матеріал верхнього шару килимів цієї серії зроблений із тканої замші. Це не дасть спальнику сповзати з килима та забезпечить додаткову м'якість, зберігаючи тепло вашого тіла. Структура низу килима — Slides Less (точкове гелеподібне нанесення) не дасть йому ковзати по дну намету під час розміщення на похилих поверхнях. Деякі моделі обладнані другим клапаном для скорочення часу самонадування.
| Тип: | Самонадувний килимок комфорт |
|---|---|
| Вага: | 5 кг |
| Розміри: | 185 х 130 х 5 см |
| Розміри в пакованні: | 60х31 см |
| Максимальне навантаження: | 130 кг |
| Матеріал: | Поліестер Chamois suede (верх), Поліестер Slides Less 75D (дно) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 130 см |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 5000 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Самонадувні килимки |
| Бренд | Tramp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 317 ₴




