Пальник Tramp TRG-007 — це високоякісний газовий невиносний пальник, призначений для використання в похідних умовах різними мандрівниками, туристами альпіністами, а також рибалками та мисливцями. Модель використовується спільно з нарізними балонами та здатна забезпечити за короткий проміжок часу компанію гарячою їжею та чаєм. Відмітною рисою газового невиносного пальника Tramp TRG-007 є економна витрата газу та легка та компактна конструкція, яка не займе багато місця, що дуже важливо для тих, у кого на рахунку кожен грам і сантиметр. Також приємно потішить простота та легкість у користуванні, завдяки чому Вам гарантується висока надійність і тривалий термін експлуатації.
| Розміри: | 58 х 58 х 105 мм |
|---|---|
| Потужність, кВт: | 1,94 кВт |
| Вага: | 87 г |
| Витрата, г/год: | 140 г / час |
| Матеріал: | Магнієво-алюмінієвий сплав, неіржавка сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1940 Вт |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| Тип балона | Різьбовий |
| Вага | 0.087 кг |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал газового пальника | Сплав магнію і алюмінію/нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554 ₴





