Газовий пальник Tramp TRG-008 Завдяки застосуванню особливо легкого та міцного титану ця модель має вагу всього 102 г, а спеціально продумана складана конструкція дає змогу їй бути дуже компактною.. Система з п'єзопідпалювачем запалює пальник дуже швидко після першого оберту ручки подавання газу. Tramp TRG-008 буде справжньою знахідкою для туризму, полювання та риболовлі. Відкидні ніжки дадуть змогу готувати навіть у великих ємностях.. Конструкція цієї моделі передбачає використання балонів із нарізним з'єднанням. Не забувайте періодичні протирати всі поверхні від забруднень. Пальник титановий з п'єзопідпалом Цей пальник дуже довговічний і слугуватиме вам багато років.
| Розміри: | 80 х 66 х 38 мм |
|---|---|
| Потужність, кВт: | 1,94 кВт |
| Вага: | 102 г |
| Витрата, г/год: | 140 г / час |
| Матеріал: | Неіржавка сталь, мідний сплав, титановий сплав |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1940 Вт |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Різьбовий |
| Вага | 0.102 кг |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал газового пальника | Титановий сплав, нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 131 ₴




