Двомісна універсальний намет хабового типу Tramp Wild.
Хабовая конструкція збільшує внутрішній обсяг намети , що дозволяє комфортно розмістити в 2-х місному наметі 3-х або 4 людина в сидячому положенні.
Висоти намети достатньо щоб сидячі не зачіпали стелю намету .
Додаткова консольна дуга збільшує корисний об'єм і площа тамбурів і посилює вітростійкість намети .
Продумана вентиляція : 2 вентиляційних вікна з можливістю відкриття зсередини намету.
Два симетричних входу, два тамбура . Распорложение дуг : внутрішньо.
Час використання : весна - літо - осінь.
Призначення : пішохідний, гірський та велотуризм.
Характеристики:
Тип: Універсальна намет
Кількість місць: 2
Вага намету: 3,1 кг
Розміри: 290 х 220 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: алюміній 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 7000 мм у ст + додаткове дно 7000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T RipStop 5000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: якісна дрібна сітка.
Кілочки: Алюмінієві.
Хабовая конструкція збільшує внутрішній обсяг намети , що дозволяє комфортно розмістити в 2-х місному наметі 3-х або 4 людина в сидячому положенні.
Висоти намети достатньо щоб сидячі не зачіпали стелю намету .
Додаткова консольна дуга збільшує корисний об'єм і площа тамбурів і посилює вітростійкість намети .
Продумана вентиляція : 2 вентиляційних вікна з можливістю відкриття зсередини намету.
Два симетричних входу, два тамбура . Распорложение дуг : внутрішньо.
Час використання : весна - літо - осінь.
Призначення : пішохідний, гірський та велотуризм.
Характеристики:
Тип: Універсальна намет
Кількість місць: 2
Вага намету: 3,1 кг
Розміри: 290 х 220 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: алюміній 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 7000 мм у ст + додаткове дно 7000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T RipStop 5000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: якісна дрібна сітка.
Кілочки: Алюмінієві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 7000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Сферична |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал тенту | 100% поліестер 75D/190T 5000 мм |
| Матеріал дна | 100% поліестер 75D190T 7000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 234 ₴





