Самонадувний килимок комфорт Tramp TRI-010 Килим має чохол і стягувальні ремені. Обладнаний кнопками з обох боків для зістібання з іншими килимками.
Матеріал верхнього шару килимів цієї серії зроблений із тканої замші. Це не дасть спальнику сповзати з килима та забезпечить додаткову м'якість, зберігаючи тепло вашого тіла. Структура нижньої частини килима — SlidesLess (точкове гелеподібне нанесення) не дасть йому ковзати по дну намету під час розміщення на похилих поверхнях. Деякі моделі обладнані другим клапаном для скорочення часу самонадування.
| Тип: | Самонадувний килимок комфорт |
|---|---|
| Вага: | 1,85 кг |
| Розміри: | 190 x 60 x 5 см |
| Розміри в пакованні: | 60х19 см |
| Максимальне навантаження: | 130 кг |
| Матеріал: | Поліестер Chamois suede (верх), Поліестер Slides Less 75D (дно) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1850 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Самонадувні килимки |
| Бренд | Tramp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴




